Sesja ciążowa w domowym zaciszu w stylu boho

Już od dłuższego czasu chciałam stworzyć u siebie miejsce, w którym będę mogła wykonywać sesje zdjęciowe. Zwłaszcza ten okres jesienno-zimowy to czas, w którym większość osób, chciało by zdjęcia studyjne, ponieważ na plener jednak jest za zimno, a nie każdy jest przekonany do sesji w swoich czterech kątach. Moje domowe zacisze to nie typowe studio, z lampami, akcesoriami i specjalnymi ubraniami do sesji. Chciałam, aby to miejsce było przytulne, naturalne, minimalistyczne, ale też żeby nie przytłaczało za bardzo i abyście nadal wprowadzali do niego cząstkę siebie. 

Od dawna w głowie miałam to, aby umieścić tu łóżko i aby całość utrzymana była w stylu boho. Pomogły mi w tym dziewczyny z Dwie Od Kwiatów – czyli Dominika i Paulina, które stworzyły piękne kompozycje z suchych traw i kwiatów, umieściły przeróżne ozdoby oraz dodały światełka i świece, które idealnie wpisały się w ta scenerie. Całość dopełniły poduszki, koce, fotel rattanowy oraz makrama – w której stworzenie całe swoje serce włożyła Paulina. Wszystko wygląda przepięknie! 

Chciałabym tu tworzyć sesje dla zakochanych par, sesje ciążowe, sesje noworodkowe oraz niemowlęce. Myślę, że wpiszą się one idealnie w ten klimat. Miałam już okazję stworzyć tu piękną pamiątkę dla Ani i Kuby, którzy oczekują swojego małego cudu. Zobaczcie sami te pełne miłości i czułości kadry. <3 

Dekoracje: Dwie Od Kwiatów

Makrama: @inka.er

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *