Wasze zdjęcia. Wasze wspomnienia, zasługują na najpiękniejszą oprawę.

Tysiące zdjęć, które zalegają na dyskach. Brak czasu, aby konkretnie się za nie zabrać i posegregować. Brak możliwości, aby spędzając czas z rodziną przejrzeć i pochwalić się zeszłoroczną wycieczką do Grecji lub zdjęciami z Chrzcin dziecka.

Znasz ten problem?

Jeśli tak, to mogę ci w nim pomóc tworząc dla Was personalizowany album zawierający najważniejsze dla Was momenty.

Jak wygląda zamawianie albumu?

Zdjęcia w albumie to nie tylko kadry, które zrobiłam Wam podczas naszej sesji. Równie dobrze, mogą to być zdjęcia z wakacji, uroczystości rodzinnych, z sesji u innego fotografa. Mogą to być zdjęcia robione zarówno aparatem jak i telefonem. To wy decydujecie o tym, jakie kadry znajdą się w albumie. 

Na początku przygotujcie folder, w którym zamieścicie wybrane zdjęcia, może ich być więcej, abym miała większe pole manewru przy projektowaniu rozkładówek. Odrzućcie te, które są nieostre. Później taki folder wysyłacie mi, a ja tworzę dla Was projekt. Bez obaw, wysyłam go Wam później do akceptacji, więc jeśli chcielibyście nanieść jakieś poprawki lub podmienić jakieś zdjęcia to zajmę się tym bez problemu. Wybieracie także materiał, grawer i opłacacie u mnie zamówienie. Później czekamy, aż albumy przyjdą z drukarni, przeważnie czeka się około 2 tygodni. Takie albumy mogą być pamiątką dla Was, ale też świetnym prezentem dla najbliższych. Nie jedna mama lub babcia uroniła już łzę przeglądając kadry dzieci i wnuków na kartach albumu. 


ALBUM 15x15 cm - 100 zł

W materiałowej oprawie ze złotym, tłoczonym serduszkiem, 5 twardych kart (10 stron)

ALBUM 20x20 cm - 270 zł

W materiałowej oprawie z personalizacją, 10 twardych kart (20 stron)

ALBUM 25x25 cm - 340 zł

W materiałowej oprawie z personalizacją, 10 twardych kart (20 stron)

EKO ALBUM 20x20 cm - 180 zł

10 twardych kart z okładką z Waszym zdjęciem

HARMONIJKA 7x7 cm - 60 zł

Pomieści 16 Waszych zdjęć, okładka z magnesem


A co jeśli nie masz pomysłu na prezent?
Czy podarowanie komuś wspomnień na lata nie jest cudownym pomysłem?

W mojej ofercie możecie również zakupić voucher na sesje zdjęciową. Takie zaproszenie sprawdzi się idealnie na urodziny, Chrzest Święty, jako prezent pod choinkę, na rocznicę śluby czy na przykład Dzień Babci i Dziadka. Jest on ważny przez 6 miesięcy, więc obdarowane osoby, mogą go wykorzystać w dowolnym momencie. Wystarczy, że wybierzecie interesujący Was pakiet zdjęć, a ja przygotowuje dla Was personalizowany voucher, który nie tylko pięknie wygląda, ale na pewno sprawi ogromną radość Waszym bliskim. <3