Zdjęcia pozwalają nam pamiętać. Tak po prostu. Gdyby nie one, nie wiedzielibyśmy jak wyglądali nasi przodkowie, jak wyglądała nasza mama w dniu ślubu, jak wyglądaliśmy, gdy byliśmy mali i z kim przyjmowaliśmy Pierwszą Komunię Święta. Moment składanej przez nas przysięgi w dniu ślubu przypomina emocje, które wtedy odczuwaliśmy. Sesja rodzinna z noworodkiem przypomina jaki cud wydaliśmy na świat.  Zdjęcia zatrzymują dla nas chwilę, które odtwarzamy w pamięci w przyszłości. Pozwalają, aby nasze dzieci i ich dzieci wiedziały jak wyglądał świat. Jak wyglądali ludzie, jakie emocje sobie okazywali. Pozwalają nam wracać do tych wspaniałych chwil. 

Jeśli dotarliście aż tutaj to znaczy, że zdjęcia mają dla Was tak samo ogromną wartość jak i dla mnie. Też pragniecie uchwycić momenty, które są dla Was teraz najcenniejsze. Czy to będzie czas, w którym spodziewacie się dziecka, czy może czas, w którym cieszycie się, że jest ono już na świecie. Może właśnie się zaręczyliście i chcecie nacieszyć się sobą, a może czeka Was jakaś ważna, rodzinna uroczystość, którą chcecie, aby sfotografowano. Z przyjemnością spotkam się z Wami na zdjęciach na tych etapach życia, które są dla Was ważne. 

Zapraszam Was do zapoznania z moją ofertą i mam nadzieje – do zobaczenia! :)


Cena sesji zawiera: doświadczenie i umiejętności fotografa, czas pracy (na sesji, podczas selekcji i obróbki zdjęć, projektowania albumów), koszty publikacji zdjęć w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem, opłaty prowadzenia działalności gospodarczej, koszty zakupu albumów i wydruku zdjęć, dojazd do klienta do 30 km od Andrychowa, koszt voucherów i materiałów do pakowania zdjęć.

Udział w sesji wiąże się z akceptacją regulaminu, który znajduje się poniżej cennika. 


SESJE RODZINNE, CIĄŻOWE, ZAKOCHANYCH W PLENERZE LUB W DOMU U KLIENTA

PAKIET 1 - 400 zł

- 15 wybranych przez Was najlepszych ujęć w wersji cyfrowej
- te same ujęcia wywołane w formie odbitek 13x18 cm na papierze jedwabnym
- dodatkowe ujęcie 30zł/sztuka (razem z wywołaniem)

PAKIET 2 - 550 zł

- 25 wybranych przez Was najlepszych ujęć w wersji cyfrowej
- te same ujęcia wywołane w formie odbitek 13x18 cm na papierze jedwabnym
- album w formacie 15x15 cm w płóciennej oprawie
- dodatkowe ujęcie 30zł/sztuka (razem z wywołaniem)

PAKIET 3 - 900 zł

- 35 wybranych przez Was najlepszych ujęć w wersji cyfrowej
- te same ujęcia wywołane w formie odbitek 13x18 cm na papierze jedwabnym
- album w formacie 20x20 cm w płóciennej oprawie
- dodatkowe ujęcie 30zł/sztuka (razem z wywołaniem)

REPORTAŻ Z CHRZTU ŚWIĘTEGO

PAKIET 1 - 500 zł

- zdjęcia podczas ceremonii Chrztu Świętego + zdjęcia grupowe przy kościele
- wszystkie udane zdjęcia udostępnione w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem (około 30/40 plików)
- 25 wybranych przez Was zdjęć wywołanych w formacie 13x18 cm na papierze jedwabnym

PAKIET 2 - 750 zł

- zdjęcia podczas ceremonii Chrztu Świętego + zdjęcia grupowe przy kościele + zdjęcia w domu z przygotowań lub zdjęcia w lokalu (około 2 godziny)
- wszystkie udane zdjęcia udostępnione w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem (około 60 plików)
- 40 wybranych przez Was zdjęć wywołanych w formacie 13x18 cm na papierze jedwabnym

DODATKOWO

- do każdego pakietu można dokupić dodatkowe odbitki lub pamiątkowy album
- zdjęcia z Chrztu Świętego traktuje jako reportaż, więc nie wybieracie ujęć, które chcecie otrzymać tak jak w przypadku sesji zdjęciowej, otrzymujecie wszystkie najlepsze zdjęcia z tego dnia. 

REPORTAŻ Z WIECZORU PANIEŃSKIEGO

PAKIET 1 - 450 zł

- zdjęcia wykonane podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej ze wszystkimi uczestniczkami wieczoru (do 1 godz.)
- wszystkie udane zdjęcia udostępnione w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem (około 30/40 plików)
- 25 wybranych przez przyszłą Pannę Młodą ujęć wywołanych w formacie 13x18 cm na jedwabnym papierze

PAKIET 2 - 650 zł

- zdjęcia z reportażu (powitanie, tort, prezenty, zabawy) + zdjęcia z pamiątkowej sesji zdjęciowej (około 2 lub 3 godz.)
- wszystkie udane zdjęcia udostępnione w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem (około 60 plików)
- 40 wybranych przez przyszłą Pannę Młodą ujęć wywołanych w formacie 13x18 cm na papierze jedwabnym

DODATKOWO

- do każdego pakietu można dokupić dodatkowe odbitki lub pamiątkowy album
- zdjęcia z Panieńskiego traktuje jako reportaż, więc nie wybieracie ujęć, które chcecie otrzymać tak jak w przypadku sesji zdjęciowej, otrzymujecie wszystkie najlepsze zdjęcia z tego dnia (według wybranego pakietu)

REGULAMIN SESJI ZDJĘCIOWYCH I REPORTAŻY OKOLICZNOŚCIOWYCH


W wiadomości prywatnej proszę o pisemną informacje o zapoznaniu się z poniższym regulaminem
 1.  Chętni na sesje powierzają mi swoje imię i nazwisko, adres email oraz numer telefonu w celu umożliwienia kontaktu w sprawach dotyczących realizacji usługi, czyli tworzenie galerii online, kontaktu meilowego czy też telefonicznego. Dane nie zostają przekazane nikomu innemu. Termin sesji oraz jej szczegóły ustalane są indywidualnie w bezpośrednim kontakcie ze mną. Nie pobieram zadatku za sesję. Płatność za sesje odbywa się w jej dniu. Płacicie za pakiet 1. W momencie otrzymania galerii internetowej, jeśli spodoba się Wam więcej zdjęć, możecie rozszerzyć sobie pakiet na wyższy i dopłacić różnice. W przypadku reportażu rozliczamy się w dniu uroczystości.
2. Udział w sesji lub reportażu wiąże się z akceptacją mojego stylu pracy. Przed umówieniem się na sesję bardzo proszę o zapoznanie się z moimi pracami, które zamieszczam regularnie na Fb, Instagramie czy stronie www. Upewnijcie się, że moje patrzenie na świat, estetyka zdjęć, obróbka w pełni się Wam podobają. Proszę jednak wziąć pod uwagę fakt, że na efekt końcowy zdjęć ma wpływ: światło, miejsce, w którym fotografuje oraz humor modeli.
3. Obróbka zdjęć nie obejmuje przeklejania tła, odchudzania sylwetek, kompletnego retuszu skóry (np. wygładzanie skóry, usuwanie zmarszczek, odchudzania rąk, usuwania podbródka). Poprawiam jedynie kolorystykę, kadrowanie i usuwam to, co nie jest trwałe, czyli na przykład pryszcze, siniaki. Fotografuje to co widzę. Staram się ukazać Was najlepiej jak potrafię i chciałabym, aby każdy akceptował siebie takim jakim jest. Nie wysyłam nieobrobionych zdjęć. 
4. Czas trwania sesji to około godzina. Plenery wykonuje w okolicach Andrychowa, Wadowic, Żywca, ale mogę także dojechać gdzieś dalej. Sesje plenerowe wykonuje o zachodzie słońca, kiedy światło jest najlepsze do zdjęć. Z kolei sesje domowe u klienta wykonuje w godzinach około południowych, gdy w mieszkaniu jest najwięcej światła dziennego. Jeśli w dniu sesji rozłożyła Was choroba lub, gdy na przykład pada, możemy ją przełożyć na inny dzień. 
5. Na sesje polecam ubrać stonowane, proste kolory i wzory. Najlepiej sprawdzą się ubrania w pastelowych kolorach. Unikamy logo na ubraniach, które niepotrzebnie odciągają od Was uwagę oraz jaskrawych kolorów. Gdy jedna osoba zdecyduje się na mocniejszy wzór, reszta uczestników najlepiej, aby miała gładkie ubrania. W razie wątpliwości można wcześniej skonsultować ubiór ze mną, poprzez wysłanie zdjęć wybranej stylizacji. 
6. Reportaże okolicznościowe takie jak Chrzest Święty, wieczór panieński czy roczek uzależnione są w głównej mierze od warunków zastanych jak na przykład kościół, sala, domek pod wynajem. W przypadku reportaży oddaje wszystkie najlepsze ujęcia, które sama wybieram. Ich ilość jest zapisana w cenniku przy wybranym pakiecie. 
7. Czas oddania zdjęć. W przypadku reportaży są to 4 tygodnie od dnia uroczystości. W przypadku sesji galeria ze zdjęciami do wyboru trafia do Was do 3 tygodniu od dnia sesji. W momencie wyboru przez Was ujęć do 3 tygodnia czasu trafiają do Was gotowe pliki cyfrowe. Zdjęcia, których nie wybierzecie kasuje.
8. Galerie internetowe, przez które przekazuje Wam zdjęcia są zabezpieczone hasłem i wygasają po 3 miesiącach od momentu ich publikacji. Ważne, aby pobrać sobie zdjęcia z tej galerii na komputer, a nie tylko na telefon, zanim galeria wygaśnie. Obrobione zdjęcia przechowuje na dyskach przez 6 miesięcy, później je kasuje. 
9.Każdy pakiet sesji można wykupić w postaci vouchera prezentowego wg cennika zamieszczonego na stronie. Opłata pobierana jest z góry. Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu.  
11. Nie udostępniam zdjęć bez Waszej zgody. Po otrzymaniu galerii ze zdjęciami zaznaczacie zgodę lub odmowę na udostępnienie zdjęć z sesji.
12. W przypadku wykonania sesji w miejscach takich jak na przykład szklarnia, Ogród Botaniczny czy też Palmiarnia koszty płatności za udostępnienie miejsca do zdjęć ponosicie klient.