Romantyczna sesja Dominiki i Rafała na Górze Zborów

Z Dominiką i Rafałem widzieliśmy się już podczas sesji z ich synkiem Antosiem. Ostatni nasz spacer możecie zobaczyć w tym wpisie: Wiosenny spacer po lesie z Antosiem – sesja rodzinna.  Już wtedy planowaliśmy kolejne spotkanie. Tym razem w roli głównej mieli być właśnie oni: Dominika i Rafał ;) Zbliżała się ich rocznica ślubu i chcieli sobie zrobić prezent właśnie w postaci romantycznej sesji. 

Wybraliśmy się na Jurę Krakowsko-Częstochowską, a konkretnie na skaliste wzgórze, czyli Górę Zborów. To miejsce już od dawna chodziło mi po głowie i muszę przyznać, że nie zawiodłam się. Rezerwat Góry Zborów to miejsce spokojne, ciche i zachwycające pod każdym względem. Tego dnia udało nam się także z pogodą, zachód słońca był po prostu zarezerwowany tylko dla nas! 

Będę długo i mile wspominać tą sesję. Mimo, że mieliśmy drobny problem z powrotem (pobłądziliśmy w tych lasach :D) to uważam, że było warto. A jacy byli Dominika i Rafał? Czuli, radośni i zakochani w sobie. Życzę wam kolejnych cudownych lat pełnych miłości! <3

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *