1. Chętni na sesję powierzają Fotografowi swoje imię i nazwisko, adres email oraz numer telefonu w celu umożliwienia kontaktu w sprawach dotyczących realizacji usługi. 

2. Czas trwania sesji: 1 lub 2h. ( z wyłączeniem reportaży)

3. W razie niepogody sesje przekładamy na inny termin. 

4. Ubiór na sesje: polecam stonowane, proste kolory i wzory. Najlepiej sprawdzą się ubrania w pastelowych kolorach. Unikamy na zdjęciach logo, które niepotrzebnie odciągają uwagę od modeli oraz jaskrawych kolorów. Gdy jedna osoba zdecyduje się na mocniejszy wzór, reszta uczestników najlepiej, aby miała gładkie ubrania. W razie wątpliwości można wcześniej skonsultować ubiór poprzez wysłanie zdjęć wybranych stylizacji. 

5. Na sesje plenerową zabieram koce, drobne gadżety dla dzieci, ale przede wszystkich za zdjęciach macie być po prostu Wy. Sesje plenerowe wykonuje zazwyczaj o zachodzie słońca. Godzina jest zależna od pory roku. Staram sie także w miarę możliwości dostosować miejsce sesji i godzinę pod najmniejszych modeli. 

6. Sesje domowe wykonuje w godzinach południowych, kiedy światło w pomieszczeniach jest najlepsze. Na taką sesję należy w miarę możliwości posprzątać w domu, tak aby w kadrach nie było wystających kabli, ładowarek, laptopów, płynów, jedzenia. Im mniej będzie wyciągniętych rzeczy tym lepiej. Często przed sesją proszę o wysłanie zdjęć pomieszczeń, w których będzie wykonywana sesja (salon, sypialnia, pokój dziecka, kuchnia). Dzięki temu mogę Was odpowiednio doradzić jak przygotować się na sesje. 

7. Należy pamiętać, że na efekt końcowy zdjęcia ma wpływ pogoda (słoneczny czy też pochmurny dzień), miejsce sesji, warunki oświetleniowe i przede wszystkich humor modeli, zwłaszcza najmłodszych. 

8. Najpóźniej po 3 tygodniach od sesji otrzymacie ode mnie galerie z obrobionymi zdjęcia, które są zabezpieczone znakiem wodnym. W tej galerii wybieracie ujęcia, które chcecie otrzymać. Do 3 dni wysyłam Wam zdjęcia bez znaku wodnego. Z galerii, którą ode mnie otrzymaliście możecie pobrać sobie już gotowe zdjęcia. Najlepiej pobrać je na komputer (nie na telefon), żeby mieć gwarancje, że nie przepadną. 

9. Moja obróbka zdjęć nie obejmuje przeklejania tła, odchudzania sylwetki, doklejania włosów czy też retuszu skóry. Robię jedynie poprawę kolorystyczną zdjęcia oraz usuwam drobne niedoskonałości ze skóry, które nie są trwałe czyli pryszcze, siniaki. Nie wysyłam także nieobrobionych zdjęć. 

10. Płatność za sesje odbywa się w dniu sesji gotówką lub w momencie otrzymania galerii z zabezpieczonymi zdjęciami na podany przeze mnie numer konta bankowego. 

11. Przed udziałem w sesji proszę się zapoznać z moimi pracami na stronie www, Instagramie lub Facebooku. Udział w sesji wiąże się z akceptacją mojego stylu patrzenia na świat, kadrowania oraz obróbki. 

12. Nie udostępniam zdjęć bez Waszej zgody, o którą pytam, gdy otrzymujecie gotowe zdjęcia.