Podczas rozmowy z Wami często pytacie mnie czy mogę z ręką na sercu polecić Wam na przykład kogoś od dekoracji czy też oprawy muzycznej. 

Tutaj postaram Wam się przedstawić firmy, które mogą Was zainteresować i sprawić, 

że ten najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie po prostu idealny! 

Zespół muzyczny "Rajda-Band"

Jeśli szukacie zespołu muzycznego to ich polecam Wam z czystym sumieniem. Tworzy go piątka przyjaciół, dla których muzyka od zawsze była całym życiem. Zabawią dosłownie każdego gościa na Waszym weselu. Nie tylko jeśli chodzi o muzykę, ale także o prowadzenie całej imprezy i zachęcanie wszystkich do wspólnej zabawy. Ich repertuar (ciągle powiększany) jest na tyle różnorodny, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Więc jeśli chcecie, aby Wasza impreza trwała do białego rana, a goście wspominali ją miesiącami to śmiało piszcie do tego zespołu. Wystarczy kliknąć w obrazek i już znajdziecie się na ich stronie, aby poznać ich troszkę bliżej. :)

Wedding Manager - Paweł Sołtysiak

Przygotowania ślubne to zdecydowanie piękny czas, ale dla niektórych bywa mocno stresujący. Wybór zespołu, fotografa, kamerzysty, sali, menu weselnego to są rzeczy, które nie koniecznie sprawiają wszystkim przyjemność. A gdyby tak oddać to wszystko w ręce profesjonalisty? Znaleźć kogoś, kto zadba o każdy drobiazg i doradzi w razie potrzeby? :) Ja z czystym sumieniem mogę polecić Wam taką osobę, czyli Pawła :) Działa on już w branży od wielu lat i znakomicie jest obeznany w tym, czego oczekiwać może Para Młoda, ale także jej goście. Zrobi wszystko, abyście Wy i inni uczestniczy wesela wspominali ten dzień jak najpiękniej. Nie jest dla niego problemem zorganizować wiejski czy słodki stół, fotobudkę, barmana i wiele, wiele innych rzeczy. W dzisiejszych czasach, kiedy dosłownie nie mamy czasu na nic, oddać przygotowania ślubne w ręce sprawdzonej osoby, to świetny pomysł. Kliknijcie w obrazek, a on przekieruje Was do strony Pawła :)

Dekoracje "Dwie Od Kwiatów"

Piękna dekoracja kościoła i sali? Oryginalny bukiet dla Panny Młodej? Jeśli są to rzeczy, które chcecie, aby zachwyciły nie tylko Was, ale i wszystkich gości to śmiało piszcie do dziewczyn. Tą firmę stworzą Dominika i Paulina. Obie mają głowę pełną niebanalnych pomysłów i są w stanie zadowolić dosłownie każdego. Jeśli zobaczycie ich realizację to sami zwrócicie uwagę na to, że nie ma tam nudy. Dziewczyny do każdego zlecenia podchodzą bardzo indywidualnie. Nie są typową firmą z dekoracjami, która na każdym weselu robi praktycznie to samo. Zawsze starają się dopasować wszystko pod Parę Młodą, a także czas i miejsce, w którym odbywa się uroczystość. Co mogę Wam doradzić? Zaufajcie im pomysłom, a na pewno Was nie zawiodą. :) Kliknijcie w obrazek, a przekieruje on Was na ich stronę.

Makijażystka Justyna Ogiegło - Visage & Permanent Makeup

Idealny makijaż potrafi sprawić cuda. Podnosi naszą kobiecą samoocenę czasem o 1000% :) Stajemy się bardziej pewne siebie. Jako fotograf wiem, że makijaż też jest istotny zwłaszcza podczas uroczystości, ale także podczas sesji zdjęciowych. Niejednokrotnie kobiety, które odwiedzały mnie na sesji korzystały z takich usług i zgodnie twierdziły, że była to dobra decyzja. A jeśli mam Wam polecić dziewczynę, która sprosta każdym wymaganiom to bez wahania mogę tu wymienić Justynę :) Jest nie tylko prze genialną kosmetyczką, ale także ciepłą i radosną osobą. Wyczaruje dla Was piękny makijaż w oparciu o swoją profesjonalną wiedzę, ale także (i czasem przede wszystkim) słuchając Was - tego co lubicie, w czym czujecie się dobrze. Po kliknięciu w obrazem zostaniecie przekierowani na jej stronę, gdzie można obejrzeć więcej jej prac :)